O pronájmech

Konference s perfektním audiovizuálním zážitkem. Akce pro partnery s objevným vzdělávacím programem. Svatba na střeše národní kulturní památky. Skvělé jídlo. Pozvěte si do Mlýnů kolegy, zákazníky nebo hosty. My dodáme všechno ostatní. A skvělou mlýnskou atmosféru. Tu si lidé odnášejí z každé naší ochutnávky, festivalu nebo i jen malého večírku. Koho potřebujete okouzlit vy?

Místa
Sál Sila

Ve velkém sálu Sila můžete vaše konference, eventy nebo divadelní představení rozjet – ve velkém. Sál je přímo nad násypkami, které prosvítají luxfery v podlaze. A jeho součástí je i kompletní divadelní zázemí: pódium, režie, maskérna, šatny a všechna dostupná projekční a audiovizuální technika. Tu pro vás nastavíme a budeme celou dobu obluhovat. Tak, aby váš den byl jedno velké wow. Sál je samozřejmě přístupný bezbariérově a součástí zázemí jsou i toalety, malý balkónek s výhledem na celý areál nebo gastropřípravna.

Střecha Sila

Střecha Sila je oblíbená pro svoje úchvatné výhledy mezerami v Gočárově cimbuří. O pohodu se tu stará set speciálních slunečníků s infrazářiči a vlastním osvětlením. Vedro, zima ani tma tady dobrou náladu nezastaví. Ke střešní terase si můžete pronajmout i bar s našimi skvělými barmany nebo sestavit menu vyladěné podle příležitosti. Nezapomenutelné jsou střešní grilovačky. I ty rádi obstaráme.

Násypky

12 atypických prostor s neopakovatelnou atmosférou. Podle našeho průzkumu jde o jediné zpřístupněné násypky v širokém známém světě. Skvělé místo pro networking a teambuilding. Ale taky jsme tu měli prodejní stánky nebo nezapomenutelné ochutnávky.

Piazzetta
 • 5 000 m2     od 39 000 Kč/den

Piazzetta je otevřený veřejný prostor v srdci Mlýnů. Když pořádáte velkou veřejnou akci, koncert nebo trh, je to jasná volba. V zázemí pro vás máme mobiliář s 200 židlemi a 150 stoly, vybavíme vás připojením k elektrice a vodě, zpřístupníme toalety v suterénu Sila, přichystáme gatsropřípravnu. Všechno bude šlapat.

Amfiteátr
 • GAMPA
 • 250 MÍST K SEZENÍ OD 24 000 KČ/DEN

Open air amfiteátr je součástí novostavby, ve které sídlí městská galerie GAMPA a Centrální polytechnické dílny – Sféra. Tento amfiteátr představuje flexibilní prostor vhodný pro širokou škálu událostí, včetně přednášek, prezentací, divadelních představení, koncertů a večerních projekcí v kině pod širým nebem. S kapacitou až 250 osob nabízí hostům pohodlné a atmosférické prostředí pro jejich zážitky. Díky svému umístění v nové budově a spojení s kulturními institucemi v okolí poskytuje amfiteátr inspirativní prostředí pro pořádání různorodých akcí. Profesionální technická podpora zajistí hladký průběh událostí a nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky.

Terasa
 • GAMPA
 • 600 M2    od 12 000 Kč/den

Terasa s výhledem na piazzettu Automatických mlýnů nad městskou galerií Gampa je ideálním prostorem pro komornější události. Nabízí impozantní výhled na piazzettu a soutok Labe s Chrudimkou, což dodává událostem nezapomenutelný ráz. Flexibilní zařízení umožňuje přizpůsobení pro různé typy akcí. Profesionální technická podpora zajišťuje pohodlný průběh.

Kontaktujte nás

Pomůže vám Tereza

Tereza Klíma Švédová
tereza@automatickemlyny.eu

725 058 453

Tereza se podívá do kalendáře na volné termíny a ráda pro vás připraví mlýny na míru. Těší se.

NAPIŠTE SI O VOLNÝ TERMÍN


  Co všechno pro vás zařídíme
  Komerční aktivity v areálu mlýnů

  Areál Automatických mlýnů a Silo jsou soukromým pozemkem a vstupem na něj souhlasíte a zavazujete se dodržovat pravidla. 

  Uvedené jedinečné prostory chceme zachovat otevřené pro všechny. Abychom dokázali zachovat jejich charakter a genius loci, ke komerčním aktivitám (např. photoshooty, reklamní focení, natáčení nebo pořádání akcí) je lze využívat pouze s předchozím souhlasem Nadace Automatické mlýny. Komerční využití se řídí platným ceníkem.

  Děkujeme Vám, že respektujete naše podmínky užívání venkovního areálu a Sila a pomáháte nám udržovat neopakovatelnou atmosféru Automatických mlýnů. 

  Prohlídky a vzdělávací programy

  Do vaší akce přidáme komentovanou prohlídku areálu, kde si projdete Mlýny skrz naskrz. Ve Sféře si můžete vybrat jeden ze skvělých vzdělávacích programů nebo využít jejich projekční místnost Science on Sphere. Galerie vás zvou na aktuální umění. Tady nemusíte jen sedět na jednom místě.

  Catering

  Grilovačka na střeše, barmanská magie, catering na velké konference i věčírky, svatební hostiny. Tohle všechno pro vás Mlýny zařídí. Stačí si říct.

  Konzultace, promo, technika

  Vybereme správné místo. Postaráme se o promo a navigaci na digitálních panelech. Zajistíme uvítání a hostesky. Přichystáme mobiliář. Připravíme techniku, nastavíme mikrofony. Propojíme mezi sebou instituce Mlýnů a vytvoříme vám event napříč budovami, když to bude potřeba. A budeme na to všechno celou dobu dohlížet. Co můžeme zařídit vám?

  co jsou AM?
  1 Infocentrum Pardubice

  Pardubické městské informační centrum. Startovní bod areálu.

  2 Silo/Nadace AM

  Multifunkční konferenční a umělecký prostor, zázemí pro synergie v areálu Automatických mlýnů.

  3 Sféra

  Řemeslné a technologické vzdělávací centrum otevřené pro školy i veřejnost.

  4 GAMPA

  Galerie mapující bezprostřední okolí i zbytek světa soudobou uměleckou řečí.

  5 Gočárova galerie

  Krajská sbírkotvorná galerie s bohatým vzdělávacím programem.

  5 4 1 3 2

  Pardubické městské informační centrum. Startovní bod areálu.

  5 4 1 3 2

  Multifunkční konferenční a umělecký prostor, zázemí pro synergie v areálu Automatických mlýnů.

  5 4 1 3 2

  Řemeslné a technologické vzdělávací centrum otevřené pro školy i veřejnost.

  5 4 1 3 2

  Galerie mapující bezprostřední okolí i zbytek světa soudobou uměleckou řečí.

  5 4 1 3 2

  Krajská sbírkotvorná galerie s bohatým vzdělávacím programem.

  5 4 1 3 2